Kalendar

24
04/2017
24/04 - 28/04

KIKI Međunarodni festival dječjeg filma, Zabok / HR

Ježeva kuća, Eva Cvijanović / Natjecateljski program - najbolji film

27
04/2017
27/04 - 29/04

ETNOFILm festival, Rovinj / HR

Skoro ništa, Ana Hušman

27
04/2017
27/04 - 02/05

Mediawave, Gyor / HU

Machinae Novae 02, Darko Vidačković / Međunarodna konkurencija
Petrova šuma, Martina Meštrović / Međunarodna konkurencija
Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Međunarodna konkurencija + natjecanje filmova online - Nagrada ReFORMATION za najbolji film online
Sonambulo, Theodore Ushev / Međunarodna konkurencija
Tu tamo, Alexander Stewart / Međunarodna konkurencija

01
05/2017
01/05 - 07/05

Golden Kuker, Sofia / BG

Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Natjecateljski program - Posebna nagrada Projko Projkov
Tu tamo, Alexander Stewart / Natjecateljski program

01
05/2017
01/05 - 04/05

Tripoli Film Festival / LB

Noćna ptica, Špela Čadež / Natjecateljski program

02
05/2017
02/05 - 07/05

Stuttgart International Festival of Animated Films / DE

Noćna ptica, Špela Čadež / Međunarodno natjecanje
Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Program najboljih filmova s Animafesta 2016.
Nova hipi budućnost, Dalibor Barić / Najbolji animirani filmovi

Program Najbolji hrvatski animirani filmovi
Priča s početka vremena, Božidar Trkulja
Glad, Petra Zlonoga
Simulacra, Ivana Bošnjak, Thomas Johnson
Levitacija, Marko Meštrović
Planemo, Veljko Popović
Petrova šuma, Martina Meštrović

02
05/2017
02/05 - 07/05

Future Film Festival, Bologna / IT

Petrova šuma, Martina Meštrović / Natjecanje kratkometražnog filma
Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Natjecanje kratkometražnog filma

02
05/2017
02/05 - 07/05

Anifilm, Trebon / CZ

Noćna ptica, Špela Čadež / Međunarodno natjecanje kratkometražnih filmova
Dota, Petra Zlonoga / Međunarodno natjecanje apstraktnog i nenarativnog filma

03
05/2017
03/05 - 09/05

Film na oko / Eye on Film, Ljubljana / SI

Noćna ptica, Špela Čadež / Program kratkometražnih filmova

09
05/2017
09/05 - 14/05

Chilemonos International Animation Festival, Santiago / CL

Noćna ptica, Špela Čadež / Međunarodna konkurencija kratkog animiranog filma