Kalendar

16
03/2017
16/03 - 22/03

Athens Animfest / GR

Dota, Petra Zlonoga / Natjecateljski program - druga nagrada za eksperimentalni film
Noćna ptica, Špela Čadež / Natjecateljski program
Petrova šuma, Martina Meštrović / Natjecateljski program
Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Natjecateljski program

17
03/2017
17/03 - 22/03

FICAM, Morocco / MA

Noćna ptica, Špela Čadež / Međunarodno natjecanje kratkometražnog filma

20
03/2017
20/03 - 25/03

Festival d'un Jour, Valence / FR

Sonambulo, Theodore Ushev / Retrospektiva filmova Theodora Usheva

22
03/2017
22/03 - 26/03

Holland Animation Film Festival, Utrecht / NL

Ježeva kuća, Eva Cvijanović / Natjecanje igranih animiranih kratkometražnih filmova
Noćna ptica, Špela Čadež / Natjecanje igranih animiranih kratkometražnih filmova - Grand Prix

23
03/2017
23/03 - 06/04

Vilnius International Film Festival / LT

Noćna ptica, Špela Čadež / Kratkometražno natjecanje
Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Kratkometražno natjecanje

27
03/2017
27/03 - 30/03

Erarta Motion Pictures, Sankt Peterburg / RU

Tu tamo, Alexander Stewart / Natjecateljski program

29
03/2017
29/03 - 02/04

Be There!, Corfu / GR

Noćna ptica, Špela Čadež / Natjecanje kratkometražnog filma
Planemo, Veljko Popović / Natjecanje kratkometražnog filma
Putujuća zemlja, Vesela Dančeva, Ivan Bogdanov / Natjecanje kratkometražnog filma - Nagrada za najbolju glazbu

29
03/2017

Berlin Film Society / DE

Travelling Country, Vessela Dantcheva, Ivan Bogdanov / Cherry Picks Short Film Showcase

30
03/2017
30/03 - 09/04

Dallas International Film Festival / US

Noćna ptica, Špela Čadež / Natjecanje animiranog filma

30
03/2017
30/03 - 02/04

Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma - Martovski festival / RS

Revijalni program
Machinae Novae 02, Darko Vidačković
Skoro ništa, Ana Hušman
X Tape, Dragan Mileusnić, Željko Serdarević

Program filmova iz Bonobostudija
A.D.A.M., Vladislav Knežević
Cvijet bitke, Simon Bogojević Narath
Glad, Petra Zlonoga
Dove sei, amor mio, Veljko Popović
Otac, Ivan Bogdanov
Simulacra, Ivana Bošnjak, Thomas Johnson
Tu tamo, Alexander Stewart